PATERA DEKOROWANA W WINNE GRONA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

517.00

Mosiądz srebrzony, wys. 9,5 cm, śr. 26 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazdki BR.HENNEBERG WARSZAWA; 1480