Wyświetlanie 2251–2265 z 2576 wyników
TRZY ŁYŻKI, Niemcy, Berlin, Wilhelm Müller, pocz. XX w.
460.00 złTRZY ŁYŻKI, Niemcy, Berlin, Wilhelm Müller, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 95 g, dł. 20 cm
Wyryty monogram CB
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, gryf wsparty na literze R, XX
ŁYŻECZKA DO KAWIORU, XIX w.
287.00 złŁYŻECZKA DO KAWIORU, XIX w.
NOŻYK DO OWOCÓW WZÓR CHARTER OAK, USA, Connecticut, Hartford, Roger Brothers, po 1906
57.00 złNOŻYK DO OWOCÓW WZÓR CHARTER OAK, USA, Connecticut, Hartford, Roger Brothers, po 1906
Metal srebrzony, waga 26 g, dł. 14 cm
Wyryty monogram J
Puncowany: 1847 ROGER BROSS XS TRIPLE
ŁYŻKA DO KAWIORU, Szwecja, Malmö, 1940
172.00 złŁYŻKA DO KAWIORU, Szwecja, Malmö, 1940
Srebro, próba 830, waga 36 g, dł. 17 cm
Puncowanie: znak złotnika, M; O8; trzy korony; S; 2376; 830
ŁYŻKA DO ŚMIETANY, USA, GMCo, po 1926
230.00 złŁYŻKA DO ŚMIETANY, USA, GMCo, po 1926
Metal srebrzony, waga 24 g, dł. 12 cm
W owalu monogram M
Sygnowana: GMCo EP PAT.1926 MAYFLOWER
WIDELCZYK, USA, Rohe Island, Providence, Gorham, po 1906
115.00 złWIDELCZYK, USA, Rohe Island, Providence, Gorham, po 1906
Srebro, próba sterling, waga 21 g, dł. 14,7 cm
Sygnowany: lew kroczący, kotwica, G | STERLING PATENT 1906
ŁOPATKA DO SARDYNEK, Szwecja, Malmö, Gewe, 1964
115.00 złŁOPATKA DO SARDYNEK, Szwecja, Malmö, Gewe, 1964
Srebro, próba 830, waga 17 g, dł. 12,5 cm
Puncowanie: GEWE; M; trzy korony; S; 09
PÓŁMISEK, Drezno, po 1763
1,800.00 złPATERA, Polska, Warszawa, Emil Radke, 1859
2,530.00 złPATERA, Polska, Warszawa, Emil Radke, 1859
Srebro, próba 84, waga 476 g; 4,5 x 28 x 19 cm
Puncowany: w prostokącie cecha probierza Walerego Kostrzębskiego z monogramem W.K i datą 1859; 84; dwugłowy orzeł; RADKE
PATERA W STYLU EMPIRE, 1 tercja XIX w.
1,150.00 złPATERA W STYLU EMPIRE, 1 tercja XIX w.
WAZA DO PONCZU, 1 poł. XX w.
920.00 złWAZA DO PONCZU, 1 poł. XX w.
PÓŁMISEK, Wrocław, Leberecht Fournier, 1834 – 1839
5,175.00 złPÓŁMISEK, Wrocław, Leberecht Fournier, 1834 – 1839
Srebro, próba 12; waga 921 g; wys. 2,5 cm, śr. 34 cm
Puncowanie: w kole R; LF; głowa Jana Chrzciciela
PODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, złotnik NP, ok. 1790
2,070.00 złPODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, złotnik NP, ok. 1790
Srebro, próba 12; waga 200 g; wys. 1,5, śr. 12,5 cm
Puncowanie: w prostokącie 12; w prostokącie NP
TALERZYK, Polska, Warszawa, firma Władysław Sadcza, po 1963
230.00 złTALERZYK, Polska, Warszawa, firma Władysław Sadcza, po 1963
Srebro, próba 3, waga 40 g, śr. 10,2 cm
Puncowanie: w sześciokącie WS; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
TACKA Z PUTTAMI, Niemcy, Hanau, B.Neresheimer & Söhne, po. 1893
1,725.00 złTACKA Z PUTTAMI, Niemcy, Hanau, B.Neresheimer & Söhne, po. 1893
Srebro, waga 372 g; 2 x 15 x 30 cm
Puncowanie: herb – u góry pół orla, u dołu trzy pięciopłatkowe kwiaty; monogram nieczytelny