ŁYŻECZKA DO SOLNICZKI, Szwecja, 1820

172.00

Srebro, próba 830, złocone, waga 6 g, dł. 9,5 cm
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika IFB; w owalu popiersie; trzy korony; O3