Wyświetlanie 121–135 z 370 wyników
ZEGAREK, 3 ćw. XX w.
472.00 złZEGAREK, ZSRR, ZARIA, ok. 1970
472.00 złZEGAREK, Doxa, ok. 1960
590.00 złZEGAREK, USA, Lord Elgin, ok. 1965
708.00 złZEGAREK ZARIA, ZSRR, ok. 1970
1,416.00 złZEGAREK ZARIA, ZSRR, ok. 1970
Damski, na rękę, koperta złota, próba 583, 21 x 16 mm, bransoleta złocona
ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.
7,670.00 złZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.
7,080.00 złZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.
Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.
9,440.00 złZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.
Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
ZEGAR KOMINKOWY Z PERSONIFIKACJĄ ASTRONOMII, 2 poł. XIX w.
14,160.00 złZEGAR KOMINKOWY Z PERSONIFIKACJĄ ASTRONOMII, 2 poł. XIX w.
Brąz, marmur, złocenia; wys. 54 cm; szer. podstawy 62 cm
ZEGAREK, Szwajcaria, DOXA, ok. 1960
472.00 złZEGAREK VISOMATIC, Szwajcaria, Atlantic, ok. 1960
590.00 złZEGAREK VISOMATIC, Szwajcaria, Atlantic, ok. 1960
Męski, na rękę, śr. 35 mm, z datownikiem
ZEGAREK POLJOT, ZSRR, ok. 1980
236.00 złZEGAREK POLJOT DE LUXE, Rosja, Moskwa, 1 Moskiewska Fabryka Zegarków, ok. 1975
Męski na rękę, śr. 33 mm
ZEGAREK DOXA, ok. 1960
472.00 złZEGAREK OLIMPIJSKI, ZSRR, Rakieta, 1980
236.00 zł