Wyświetlanie 106–120 z 370 wyników
ZEGAR Z PERSONIFIKACJĄ NAWIGACJI, Francja, Paryż, Bracia Japy, po 1844
1,800.00 złZEGAR Z PERSONIFIKACJĄ NAWIGACJI, Francja, Paryż, Bracia Japy, po 1844
Obudowa brąz złocony, 40 x 45 x 15 cm
GARNITUR KOMINKOWY, k. XIX w.
3,540.00 złGARNITUR KOMINKOWY, k. XIX w.
Czarny marmur, intaglio, dekoracja ryta, złocenia; zegar wys. 39,5 cm, patery 23 cm
ZEGAREK SYNCHRONA, Szwajcaria, Fabrique d’Assortiments Reunies, po 1958
1,180.00 złZEGAREK SYNCHRONA, Szwajcaria, Fabrique d’Assortiments Reunies, po 1958
Damski, na rękę, złoty, próba 14 K; śr. 22 mm, waga całk. 8 g
ZEGAREK, Jager-Le Coultre, ok. 1960
3,540.00 złZEGAREK, Jager-Le Coultre, ok. 1960
Damski, na rękę, złoty; próba 18 K; emalia – pierścień z cyframi godzin; 22 x 22 mm,
ZEGAREK, Szwajcaria, Otis, ok. 1940
7,080.00 złZEGAREK, Szwajcaria, Alpina, ok. 1930
1,416.00 złZEGAREK, Szwajcaria, Alpina, ok. 1930
Damski, na rękę, koperta złota, śr. 23 mm, bransoleta złocona
ZEGAREK POLJOT, Rosja, Moskwa, Pierwsza Moskiewska Fabryka Zegarków, ok. 1970
2,950.00 złZEGAREK POLJOT, Rosja, Moskwa, Pierwsza Moskiewska Fabryka Zegarków, ok. 1970
Męski na rękę, koperta złota, próba 583, śr. 35 mm
ZEGAREK DUGENA
4,484.00 złZEGAREK ANGELUS
4,484.00 złZEGAREK DOXA
4,484.00 złZEGAREK TIMEMASTER, Szwajcaria, Atlantic, ok. 1960
708.00 złZEGAREK BENRUS, ok. 1960
944.00 złZEGAREK, Szwajcaria, TITUS, ok. 1970
590.00 złZEGAREK, Szwajcaria, Tissot, ok. 1950
590.00 złZEGAREK, ZSRR, Rakieta, ok. 1960
708.00 zł