Wyświetlanie 76–90 z 371 wyników
ZEGAR “DIAMENT” Z BUDZIKIEM I DATOWNIKIEM, Chiny, ok. 1970
590.00 złZEGAR “DIAMENT” Z BUDZIKIEM I DATOWNIKIEM, Chiny, ok. 1970
Obudowa stal, tworzywo sztuczne; 11 x 20 cm
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Zenith, 1907
1,180.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Zenith, 1907
Dwukopertowy, stalowy niklowany, śr. 5 cm
ZEGAR OKRĘTOWY, Polska, Warszawa, A. Modro, pocz. XX w.
11,800.00 złZEGAR OKRĘTOWY, Polska, Warszawa, A. Modro, pocz. XX w.
Obudowa metal niklowany, śr. 20 cm
ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, La Minute, pocz. XX w.
354.00 złBUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930
590.00 złBUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930
Obudowa mosiężna, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym; 6 x 5 x 3,5 cm
ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.
2,360.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.
Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm
ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900
4,720.00 złZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900
Obudowa czarny marmur, brąz; 37 x 30 x 15 cm
ZEGAREK KWARCOWY, Japonia JD Dani Mor
118.00 złZEGAREK CONQUISTADOR, Szwajcaria, Doxa, po 1970
1,298.00 złZEGAREK MŁODZIEŻOWY Z HOKEISTĄ, ZSRR, Czajka, ok. 1977
118.00 złZEGAR, Francja lub Szwajcaria, XIX w.
4,484.00 złZEGAR, Francja lub Szwajcaria, XIX w.
Obudowa drewniana 13 x 13 cm, z zawieszką, tarcza emaliowana w mosiężnym pierścieniu
ZEGAR Z MAŁYM RYSOWNIKIEM, ok. 1880
2,360.00 złZEGAR Z KONNYM ŁUCZNIKIEM, 2 poł. XIX w.
5,900.00 złZEGAR Z LUDWIKIEM GONZAGĄ, KSIĘCIEM NEVERS, poł. XIX w.
4,720.00 złZEGAR Z LUDWIKIEM GONZAGĄ, KSIĘCIEM NEVERS, poł. XIX w.
Obudowa brąz złocony, wys. 38 cm
ZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1960
354.00 zł