Wyświetlanie 136–150 z 370 wyników
ZEGAREK XAROS, Włochy, Mediolan, Domenico Morezzi, ok. 1950
236.00 złZEGAREK LE GRANDE CLASSIQUES, Szwajcaria, Longines, ok. 1960
1,416.00 złZEGAREK LE GRANDE CLASSIQUES, Szwajcaria, Longines, ok. 1960
Męski, na rękę, śr.32 mm, z datownikiem
ZEGAREK KWARCOWY SEKONDA, Rosja, Moskwa, ok. 1985
354.00 złZEGAREK KWARCOWY SEKONDA, Rosja, Moskwa, ok. 1985
Męski, na rękę, z datownikiem, koperta złocona; 27 x 25 mm
ZEGAREK ATLANTIC 3304, Szwajcaria, ok. 1965
354.00 złZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965
708.00 złZEGAREK PALLAS, Szwajcaria, ok. 1955
354.00 złZEGAREK DOXA, ok. 1965
590.00 złZEGAREK CZAJKA, Rosja, Uglicz, ok. 1965
1,180.00 złZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.
2,360.00 złZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.
4,130.00 złZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.
4,720.00 złZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.
Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
ZEGAREK NA RĘKĘ, Szwajcaria, Cyma, poł. XX w.
ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.
14,160.00 złZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.
ZEGAREK WISIORKOWY, ZSRR, Zaria, ok. 1970
354.00 zł