ZEGAREK ZARIA, ZSRR, ok. 1970

1,416.00

Damski, na rękę, koperta złota, próba 583, 21 x 16 mm, bransoleta złocona

Waga całk. 18,35 g, zegarka ok. 11 g

Sygnowany na tarczy: Зapя; puncowanie na kopercie: gwiazdka, 583 / MДMФ.1 / 119659; na bransolecie: Au 8p50k