ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 3 ćw. XIX w.

4,600.00

Mechanizm na 16 kamieniach – rzadkość

Trzykopertowy, złoty, próba 14 karatów, śr. 5 cm, waga całk. 83,34 g,

Puncowanie na kopertach: wiewiórka, 14K; 5991 /9; na wewnętrznej kopercie: Remontoir / Ancre 16 Rubis / Ligne Droite / Spiral Breguet / 1 Chaton; na mechanizmie: kogut