ZEGAREK KIESZONKOWY, poł. XIX w.

460.00

Kluczykowy, srebrny, śr. 50 mm

Na kopercie od zewnątrz wyryty pejzaż z domem, od wewnątrz: EZ, 14177

Tarcza miedziana, emaliowana, z cyframi godzin rzymskimi, i kwiatami

Brak wewnętrznej koperty, zewnętrzna koperta naprawiana, lutowana cyną, ubytki emalii na tarczy.

Interesujący, ozdobny mechanizm zegarka.