ZEGAREK, Szwajcaria, Omega, poł. XX w.

3,500.00

Złoty, z bransoletą, próba 3, damski, na rękę, waga całk.19 g, 17 x 17 mm, bransoleta 17 cm

Sygnowany na tarczy; Omega

Puncowanie: PP; W, głowa rycerza, 3