501. WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939

700.00

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm

Puncowanie: głowa w chuście, SEMIA

Wyryta dedykacja: II-gi rajd Zimowy 1939 r. – Nagroda za najlepszy wynik osiągnięty na samochodach krajowej produkcji z instalacją Zakładów Elektromechanicznych „Magnet S.A.

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1200 – 1400