1,180.00 zł
Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm
Puncowanie: głowa w chuście, SEMIA
Wyryta dedykacja: II-gi rajd Zimowy 1939 r. – Nagroda za najlepszy wynik osiągnięty na samochodach krajowej produkcji z instalacją Zakładów Elektromechanicznych „Magnet S.A.