Wyświetlanie 121–135 z 286 wyników
DZBAN, Polska, Szczytna Śląska, Huta Sudety, ok. 1970
360.00 złOSIEM KIELISZKÓW DO SZAMPANA, Czechy, XIX/XX w.
1,920.00 złOSIEM KIELISZKÓW DO SZAMPANA, Czechy, XIX/XX w.
Szkło bezbarwne, przezroczyste, szlifowane
WAZON, XX w.
720.00 złPUCHAR, XIX w.
720.00 złWAZON, XX w.
720.00 złPUCHAR, XIX w.
720.00 złPUCHAR, XIX w.
720.00 złPUCHAR, XIX w.
720.00 złKARAFKA, poł. XIX w.
600.00 złKARAFKA, poł. XIX w.
Szkło rubinowe, wolnoformowane, szlifowane, złocenie, srebrzenie, wys. 33 cm
MISA, ok. 1930
960.00 złWAZON, ok. 1930
960.00 złCZARA Z MOTYWEM WINOROŚLI, Francja, Daum, Paryż, Henri Soufllot, ok. 1900
5,900.00 złCZARA Z MOTYWEM WINOROŚLI, Francja, Daum, Paryż, Henri Soufllot, ok. 1900
Szkło bezbarwne, matowione, zielona emalia, złocenie, oprawa: srebro, próba 1
PUCHAR, XIX w.
590.00 złPUCHAR, XIX w.
590.00 złPUCHAR, XIX w.
Szkło dymne, wolnoformowane, szkło mleczne – obwód rantu, wys. 21, śr. 12,5 cm
PUCHAR, XIX w.
590.00 złPUCHAR, XIX w.
Szkło bezbarwne, wolnoformowane, szlifowane, szkło mleczne – obwód rantu, wys. 24, śr. 16 cm