Wyświetlanie 136–150 z 285 wyników
KUFEL ZE ŹRÓDŁEM AMBROŻY W MARIENBADZIE, 2 poł. XIX w.
1,180.00 złKUFEL ZE ŹRÓDŁEM AMBROŻY W MARIENBADZIE, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane rubinowym, ryte, wys. 12,5 cm
KRATER, XIX w.
1,800.00 złSZKLANKA Z GORĄCYM ŹRÓDŁEM W KARLSBADZIE, 2 poł. XIX w.
708.00 złSZKLANKA Z GORĄCYM ŹRÓDŁEM W KARLSBADZIE, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane rubinowym, wys. 9,5 cm
SZKLANICA Z DOMEM ZDROJOWYM W DUSZNIKACH (Bad Reinerz), po 1862
1,770.00 złSZKLANICA Z DOMEM ZDROJOWYM W DUSZNIKACH (Bad Reinerz), po 1862
Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys.10,2 cm
SZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), ok. 1860
1,770.00 złSZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), ok. 1860
Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys. 12 cm
SZKLANICA, poł. XIX w.
3,304.00 złSZKLANICA, poł. XIX w.
Szkło szlifowane, matowione, lazurowane żółtym, malowane kwiaty, wys. 14 cm
PUCHAR, 1 poł. XIX w.
1,770.00 złSZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), poł. XX w.
1,180.00 złSZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), poł. XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, wys. 11,5 cm
SZKLANICA MASOŃSKA, Niemcy, XIX w.
1,180.00 złPUCHAR I KIELICH, Czechy, Moser (?), k. XIX w.
826.00 złPUCHAR I KIELICH, Czechy, Moser (?), k. XIX w.
Szkło bezbarwne, wolnoformowane, lazurowane zielonym, złocone, szlifowane, dekoracja oroplastyczna; wys. 36 i 14,5 cm
CZARKA, XIX w.
472.00 złPRZYCISK DO PAPIERU, Czechy, pocz. XX w.
590.00 złPRZYCISK DO PAPIERU, Czechy, pocz. XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, wtopione kwiaty szklane, wys. 12 cm
WAZON, Polska, Łysa Góra, Spółdzielnia
295.00 złWAZON, poł. XX w.
472.00 złKIELICH DO WINA, ok. 1840
944.00 zł