MISA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900

590.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa plater na nowym srebrze; wys. 7,5, śr. 17 cm

Puncowanie: PiSka; RM; 1/0