PLAKIETA, MADONNA Z DZIECIĄTKIEM W OTOCZENIU ŚWIĘTYCH, 2 poł. XIX w.

977.00

Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany. 14,5 x 9 cm

Sygnowany monogramem wiązanym BB; znak odlewni: w owalu pod koroną HIA | G