Wyświetlanie 10831–10845 z 11782 wyników
PATERA NEOROKOKOWA, XIX/XX w.
517.50 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
690.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
ŁYŻKA DO PONCZU, Niemcy, po 1886
862.50 złŁYŻKA DO PONCZU, Niemcy, po 1886
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
575.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 156 g, 1 x 11 x 7,5 cm
Zdobiona na całej powierzchni kanelami i giloszowaniem
Puncowanie: w owalu 3, główka kobiety w chuście zwrócona w lewo, W; w kwadracie znak złotnika KR
FLAKONIK NA PERFUMY, Niemcy, po 1886
345.00 złTABAKIERKA, Niemcy, po 1886
230.00 złRÓŻOWE KWIATY W KULISTYM WAZONIE, 1 poł. XX w.
1,150.00 złRÓŻOWE KWIATY W KULISTYM WAZONIE, 1 poł. XX w.
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 51 x 41 cm
Sygnowany p.d.: M.Tienpf (?)
PAPIEROŚNICA, Włochy, Florencja, po 1968
517.50 złPAPIEROŚNICA, Włochy, Florencja, po 1968
Srebro, próba 800, waga 90 g, 1 x 11,5 x 7,7 cm
Wieczko pokryte wyrytym ornamentem floralnym z monogramem J Ł
Puncowanie: w owalu 800; w owalu pięcioramienna gwiazdka, 320 FI
W. STEFANIK
920.00 złW. STEFANIK
PEJZAŻ Z SAMOTNĄ CHATĄ
Olej, tektura; 32,5 x 25,5 cm
Sygnowany p.d.: W.Stefanik 08 (?)
Na odwrocie nalepka moskiewskiej galerii komisowej z 1978 r.
Stanisław PRAUSS
2,875.00 złStanisław PRAUSS
PRZYCISK DO PAPIERU W STYLU ART DECO, XX w.
690.00 złPRZYCISK DO PAPIERU W STYLU ART DECO, XX w.
Szkło formowane, szlifowane, 7,8 x 7 x 7 cm
W formie ściętego graniastosłupa o ośmiokątnej podstawie. Na górnej powierzchni wyryta rozeta.
Sygnatura ryta, nieczytelna
Jan GRUBIŃSKI
9,634.00 złE. NEUBAUER
2,070.00 złE. NEUBAUER
Bogusław SZWACZ
1,150.00 złBogusław SZWACZ
WIDOK MIASTA, 1939
Gwasz, papier, 32,5 x 47 w świetle p-p
Sygnowany p.d.: Bog. Szwacz 39
TACA, Włochy, Mediolan, 1934 -1944
1,610.00 złTACA, Włochy, Mediolan, 1934 -1944
Srebro, próba 800, waga 386 g, wys. 2, śr. 31 cm
Okrągła; kołnierz falisty, profilowany, z dekoracją floralną
Puncowanie: w owalu monogram złotnika: V.M.; w sześciokącie: 320, wiązka liktorska, MI; w owalu: 800