PRZYCISK DO PAPIERU W STYLU ART DECO, XX w.

690.00

Szkło formowane, szlifowane, 7,8 x 7 x 7 cm
W formie ściętego graniastosłupa o ośmiokątnej podstawie. Na górnej powierzchni wyryta rozeta.
Sygnatura ryta, nieczytelna