E. NEUBAUER

2,070.00

    KOBIETA Z ROBÓTKĄ, ok. 1900
    Olej, tektura; 34,5 x 29 cm
    Sygnowany p.d.: E. Neubauer
    Na odwrocie naklejka zakładu szklarskiego Antona Haschke z Jeleniej Góry (Hirschberg).