920.00 zł
PEJZAŻ Z SAMOTNĄ CHATĄ
Olej, tektura; 32,5 x 25,5 cm
Sygnowany p.d.: W.Stefanik 08 (?)
Na odwrocie nalepka moskiewskiej galerii komisowej z 1978 r.
Autorem obrazu może być jest Wasilij Semenowicz Stefanik (1871-1936) ukraiński pisarz, mistrz noweli ekspresjonistycznej, poseł na sejm galicyjski.