RÓŻOWE KWIATY W KULISTYM WAZONIE, 1 poł. XX w.

1,150.00

MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 51 x 41 cm
Sygnowany p.d.: M.Tienpf (?)