TABAKIERKA, Niemcy, po 1886

230.00

Srebro, próba 830, złocone, waga 20 g, wys. 1, śr. 4,8 cm

Wieczko na zawiasie, pokryte gęstym wzorem floralnym

Puncowanie: 830S, półksiężyc i korona, JP wewnątrz słońca