230.00 zł
Srebro, próba 830, złocone, waga 20 g, wys. 1, śr. 4,8 cm
Wieczko na zawiasie, pokryte gęstym wzorem floralnym
Puncowanie: 830S, półksiężyc i korona, JP wewnątrz słońca