Theodore MÜLLER

1,725.00

PEJZAŻ GóRSKI, 1863

Olej, deska; 21 x 30,5 cm

Sygnowany l.d.: Th. Muller 1863

Na odwrocie nalepka z napisem piórem: Morgen am Vier(…)dstette | See | Das G(…)

Theodore MÜLLER
1819 – 1879
Malarz i litograf działający w Strasburgu. Pejzażysta. Współpracował z paryskimi i strasburskimi wydawnictwami.