CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.

575.00

    Mosiądz giloszowany, srebrzony, 5,5 x 12,5 x 10 cm
    Puncowanie w owalu: N; w owalu NORBLIN & CO GALW WARSZAWA; A; 1659; O