Wyświetlanie 5791–5805 z 6002 wyników
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
1,035.00 złTomasz KAZIKOWSKI
Tomasz KAZIKOWSKI
ur. 1952
AKT NIEBIESKI, 1990
Ołówek, gwasz, olej; 49,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu); na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1990 R
078. MEDAL PAMIĄTKOWY ZA WOJNĘ 1918-1921, Polska, 1928
150.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.
402.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.
Srebro, próba 3, złocenie; waga 20 g, 7 x 5,8 cm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu monogram złotnika ACh; w kole głowa kobiety; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
805.00 złPARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
Mosiądz srebrzony; 29 x 11 x 11 cm
Puncowanie: dwugłowy orzeł; w owalu FRAGET N PLAQUE; w owalu skrzyżowane młotki; 4214; XV
KRZYŻ WATYKAŃSKI
747.00 złKRZYŻ WATYKAŃSKI
Srebro, próba 800, złocone, waga 35 g, 60 x 50 mm
A: Apostołowie Piotr i Paweł, nad nimi herb Pawła VI, wokół napis: PRO ECCLESIA ET PONTIFICE PAULUS VI PP; sygnatura: E. Manfrini
R: gładki, wybite: 800, w sześciokącie: 701 MI
Wstążka; pudełko z herbem Pawła VI
Alexander ADRIAENSSEN naśladowca
471. WAZA MALOWANA W “NIEMIECKIE KWIATY”, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1934
700.00 zł471. WAZA MALOWANA W “NIEMIECKIE KWIATY”, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1934
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 30 cm
Sygnowana kobaltem poszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką pod rękojeściami
Stanisław ŁAZOREK
2,530.00 złPiotr STACHIEWICZ
10,350.00 złPiotr STACHIEWICZ
GAŁĄŹ KWITNĄCEGO KASZTANOWCA, 1912
Tempera, karton; 57 x 109 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l. śr.: P. STACHIEWICZ.
Na odwrocie nalepka wystawowa TPSP w Krakowie z 1912 r. z opisem pracy
066. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złIgnacy ZYGMUNTOWICZ
19,550.00 złPLAKIETA, NAJŚWIĘTSZA MARIA PANNA, Polska, Ćmielów, przed 1930
517.00 złPLAKIETA, NAJŚWIĘTSZA MARIA PANNA, Polska, Ćmielów, przed 1930
Porcelana, druk barwny, złocenie; 25 x 18 cm
Sygnowana czerwoną farbą: Ć w trójkącie
Na odwrocie dedykacja : Na pamiątkę chrztu świętego (….) d. 8/I 1930 rok.
WAZONIK Z DEKORACJĄ MILLEFIORI, Włochy, Murano (?), XIX/XX w.
287.00 złWAZONIK Z DEKORACJĄ MILLEFIORI, Włochy, Murano (?), XIX/XX w.
Szkło wielokolorowe, wys. 9 cm
PARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955
3,220.00 złPARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955