Wyświetlanie 5761–5775 z 5999 wyników
IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
5,750.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
Tempera, deska, złocenie; 44 x 37 cm
PUZDRO NA BIŻUTERIĘ Z GŁOWĄ SATYRA, Polska, pocz. XX w
920.00 złPUZDRO NA BIŻUTERIĘ Z GŁOWĄ SATYRA, Polska, pocz. XX w
Mosiądz, wys. 3,5, śr.9,7 mm
Stan zachowania: ułamany fragment krawędzi wieczka
A. R. PENCK
69,000.00 złA. R. PENCK
STANDARDOWA MARTWA NATURA Z NOSOROŻCEM, 2009
Kobierzec, wełna; 260 x 285 cm
Sygnowany na odwrocie: 1/10 ar.penck
Stanisław DYBOWSKI
8,000.00 złIKONA, ARCHANIOŁ MICHAŁ, Rosja, k. XIX w.
1,092.00 zł343. KOSZ NA OWOCE NA ŚRODEK STOŁU, Inflanty lub Prusy, ok. 1840
20,000.00 zł343. KOSZ NA OWOCE NA ŚRODEK STOŁU, Inflanty lub Prusy, ok. 1840
Srebro, próba 14 łutów, waga 2723 g; 22 x 61 x 34,5 cm
096. Stanisław JAKUBOWSKI
400.00 złBolesław SZYMANOWSKI
575.00 złBolesław SZYMANOWSKI
KWIAT RóŻY
Ołówek, papier; 11 x 11,5 cm
Sygnowany l.d.: BS; p.d.: 1917
GŁOWA KOBIECA, pocz. XIX w.
1,380.00 złC. BERGNER
1,035.00 złC. BERGNER
Kwiaty w wazonie, ok. 1930
Olej, płótno; 61 x 70,5 cm
Sygnowany p.śr.: C.Bergner
345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.
500.00 zł345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wylew okuty blachą mosiężną, wysokość: 18,5 cm
Erno ERB
6,325.00 złStanisław DYBOWSKI
4,025.00 złStanisław DYBOWSKI
PEJZAŻ Z DOMEM I CIEPLARNIĄ
Gwasz, karton; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: _St_DYBOWSKI_
Na odwrocie szkic ołówkiem
Stanisław DYBOWSKI
5,175.00 złStanisław DYBOWSKI
KOLOROWE KWIATY I KAKTUSY
Gwasz, karton; 46 x 38 cm
Sygnowany p.d.: St Dybowski
LIST OD WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO DO IGNACEGO PADEREWSKIEGO, 3.08.1936
2,300.00 złLIST OD WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO DO IGNACEGO PADEREWSKIEGO, 3.08.1936
Z podziękowaniami, na tekturce z nadrukiem na drugiej stronie