MAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921

5,175.00

Kamionka, farby ceramiczne, 22 x 10,5 x 11 cm
Znakowanie czarną farbą: P. w trójkącie | wyszczerbiona swastyka; wyciskiem monogram wiązany JH
Stan zachowania: trzy ubytki