5,175.00

Porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne, złocenia; wys. 44 cm

Trzyczęściowa, mocowana na śruby

Sygnowanie kobaltem podszkliwnie: berło, IV; czerwonym drukiem naszkliwnie: berło nad literami KPM; wyciskiem: 4 O

Stan zachowania: włosowe pęknięcia na dnie kosza