Wyświetlanie 16351–16380 z 18232 wyników
LICHTARZYK, Austria, Wiedeń, Mayerhofer & Klinkosch, 1840
1,062.00 złLICHTARZYK, Austria, Wiedeń, Mayerhofer & Klinkosch, 1840
NÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931
460.00 złNÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931
KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, po 1946
690.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, po 1946
575.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
FIGURA SŁONIA, pocz. XX w.
1,035.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
10,030.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
FLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
920.00 złFLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
na korku wygrawerowany napis: SOUVENIR
Puncowanie: w owalu liść dębu
069. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złIgnatz WALSCH
172.00 złIgnatz WALSCH
Stanisław DYBOWSKI
2,070.00 złStanisław DYBOWSKI
GOSPODARSTWO POD ŚNIEGIEM
Gwasz, papier; 32,5 x 42 cn
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski _
Stanisław JAKUBOWSKI
172.00 złStanisław JAKUBOWSKI
DREWNIANE CHATY
St Jakubowski
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złStanisław DYBOWSKI
2,875.00 złStanisław DYBOWSKI
GOSPODARSTWO
Olej, pilśnia; 38 x 46 cm
Sygnowany l.d.; St_Dybowski
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złTadeusz NARTOWSKI
5,175.00 złTadeusz NARTOWSKI
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złT. TASLEN
1,150.00 złT. TASLEN
PEJZAŻ ZIMOWY Z BRZOZAMI, ok. 1930
Olej, tektura; 48 x 69 cm
Sygnowany p.d.: T. Taslen
MALARZ LWOWSKI
9,200.00 złMALARZ LWOWSKI
ŻóŁTE CHRYZANTEMY I MIMOZY W PORCELANOWYM WAZONIE, ok. 1930
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Lwów S(…)
Rafał WĄSOWICZ
2,300.00 złRafał WĄSOWICZ
KRZYŻ MIĘDZY DWOMA DĘBAMI, 1934
Pastel, gwasz, akwarela, ołówek, papier; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Wąsowicz | 1934r
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
ODPOCZYNEK POD DRZEWEM, pocz. XX w.
230.00 złODPOCZYNEK POD DRZEWEM, pocz. XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Akwarela, papier; 22 x 17 cm
WIDOK ZAMKU, 1946
575.00 złWIDOK ZAMKU, 1946
GRAFIK POLSKI
Akwatinta, ołówek; 9,5 x 15 cm (docisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: Kazimierz […] 1946
Ch. BERG
230.00 złCh. BERG
KATEDRA WE FRYBURGU, 2 poł. XIX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Freiburg in Br. Ch Berg
BOIRONN
230.00 złBOIRONN
TOALETA PRZY OKNIE, XIX/XX w.
Gwasz, papier; 23 x 18 cm
Sygnowany p.d.: Boironn