NÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931

460.00

    Trzonki srebrne, próba 3, ostrze i czerpak złocone; waga 13,5 i 16,5 cm
    Puncowanie: S.O.; w kształcie baryłki 3, głowa kobiety w chuście, W