KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

575.00

Puncowanie: w rombie BF, w prostokącie J FRAGET, w rombie BF