FLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906

920.00

Szkło przezroczyste, bezbarwne, szlifowane, korek szklany, oprawa złota, próba 583, wys. 11 cm
na korku wygrawerowany napis: SOUVENIR
Puncowanie: w owalu liść dębu