PODSTAWKA, Polska, Warszawa, N.B.W. (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900

230.00

Stop cynowy verit, srebrzony; wys. 2, śr. 14,5 cm
Sygnowany: pod dwugłowym orłem VERIT | N.B.W.; 02151