Wyświetlanie 16411–16425 z 18276 wyników
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złTadeusz NARTOWSKI
5,175.00 złTadeusz NARTOWSKI
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złT. TASLEN
1,150.00 złT. TASLEN
PEJZAŻ ZIMOWY Z BRZOZAMI, ok. 1930
Olej, tektura; 48 x 69 cm
Sygnowany p.d.: T. Taslen
MALARZ LWOWSKI
9,200.00 złMALARZ LWOWSKI
ŻóŁTE CHRYZANTEMY I MIMOZY W PORCELANOWYM WAZONIE, ok. 1930
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Lwów S(…)
Rafał WĄSOWICZ
2,300.00 złRafał WĄSOWICZ
KRZYŻ MIĘDZY DWOMA DĘBAMI, 1934
Pastel, gwasz, akwarela, ołówek, papier; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Wąsowicz | 1934r
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
ODPOCZYNEK POD DRZEWEM, pocz. XX w.
230.00 złWIDOK ZAMKU, 1946
575.00 złWIDOK ZAMKU, 1946
GRAFIK POLSKI
Akwatinta, ołówek; 9,5 x 15 cm (docisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: Kazimierz […] 1946
Ch. BERG
230.00 złCh. BERG
KATEDRA WE FRYBURGU, 2 poł. XIX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Freiburg in Br. Ch Berg
BOIRONN
230.00 złM. FRITZMANN
230.00 złM. FRITZMANN
JUDENSTRAßE W HILDESHEIM, pocz. XX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15 x 10,5 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Hildesheim Hintererbrühl M Fritzmann