Wyświetlanie 16441–16455 z 18649 wyników
KAŁAMARZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
115.00 złKAŁAMARZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie – wzór cebulowy, wys.5, śr.8,3 cm
Sygnowany kobaltem: skrzyżowane miecze, numer 25; ryta: Y32a
Brak pokrywki
RZEŹBA – FETYSZ, Afryka, Kongo, 1 poł. XX w.
1,035.00 złSOLNICZKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
115.00 złSOLNICZKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie, złocenia, 2,2 x 4 x 4 cm
Sygnowana kobaltem: skrzyżowane miecze, 46; wyciskiem: 93
Stan zachowania: szczerbka na krawędzi
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT NIEBIESKI, 1991
Akwarela, kredka, papier; 34 x 23,5 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Tomasz KAZIKOWSKI
575.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT PRZYKUCNIĘTY
Gwasz, papier; 41 x 30 cm
Sygnowany p.d.; TK (w okręgu); na odwrocie: KAZIKOWSKI
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
LUDZIE I ŚWINIE, 1991
Gwasz, kredka, czarny papier; 19,5 x 29 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Władysław POPIELARCZYK
575.00 złWładysław POPIELARCZYK
GŁOWY NA TLE JESIENI, 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 35 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | głowy na tle jesieni | tempera | 1964
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKTY SIEDZĄCE
Ołówek, papier w kratkę; 42 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu)
Magdalena GŁOSKOWSKA
575.00 złMagdalena GŁOSKOWSKA
GŁĘBINA, 2012
Akryl, płótno; 60 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Głoskowska 2012
Władysław POPIELARCZYK
GŁOWY NA TLE LASU, 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 33,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | GŁOWY NA TLE LASU | tempera – collage | 1964
Jan GOLUS
1,725.00 złJan GOLUS
PEJZAŻ Z DRZEWAMI NA TLE POCHMURNEGO NIEBA
Gwasz, tusz; 14,5 x 19,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: J. Golus
Jan GOLUS
2,875.00 złPARA KANDELABRÓW, Wenus z Amorem, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), kon. XIX w.
9,000.00 złPARA KANDELABRÓW, Wenus z Amorem, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), kon. XIX w.
Plater na mosiądzu; wys. 56 cm
Znakowane: WMF I/O
Jan GOLUS
1,150.00 złJan GOLUS
OGRÓDEK JORDANOWSKI
Akwarela, karton; 24 x 34 cm
Jan GOLUS
690.00 złJan GOLUS
GÓRALSKIE DZIECI NA PASTWISKU
Ołówek, papier; 14,2 x 17,6 cm