Wyświetlanie 16381–16395 z 18283 wyników
PUCHAREK KIDUSZOWY, Rosja, Moskwa, 1888
460.00 złPUCHAREK KIDUSZOWY, Rosja, Moskwa, 1888
WAZON ZE SCENĄ FIGURALNĄ: PIĘĆ KOBIET W OGRODZIE, Chiny, k. XIX w.
2,875.00 złWAZON ZE SCENĄ FIGURALNĄ: PIĘĆ KOBIET W OGRODZIE, Chiny, k. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 42 cm, podstawka drewniana
Zdzisław Roman LACHUR
1,380.00 złZdzisław Roman LACHUR
OJCIEC I SYN Z cyklu JUDAICA, 1983
Technika własna, sklejka; 71 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Z LACHUR 83; na odwrocie: –JUDAICA– | – rok 193– | mal. ZLachur
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
9,600.00 złStanisław DYBOWSKI
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I KSIĄŻKĄ
Olej, płótno; 92 x 73 cm
Sygnowany l.d.: St Dybowski-
Na odwrocie kobieta na tle pejzażu
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
ZAJĄCE NA POLU
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA w Warszawie z wystawy Życie w czasach pokoju
Michalina KRZYŻANOWSKA
1,840.00 złMichalina KRZYŻANOWSKA
Stanisław DYBOWSKI
4,600.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław CZAJKOWSKI
13,824.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
3,047.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
MALARZ francuski
Miniatura, gwasz; 9 x 12 cm (owal) Sygnowany l.d.: nieczytelnie
Friedrich KLOSS
20,700.00 złFriedrich KLOSS
PORTRET MĘŻCZYZNY W CZERWONYM FRAKU, 1788
Płótno (dublowane na bewa-folię), 51,7 x 42,7 cm (owal)
Sygnowany na odwrociu: Fried: Kloss pinxit 1788
NA RYNKU W KAZIMIERZU, ok. 1930
1,495.00 zł233. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
CZTERY WIDELCZYKI KOKTAJLOWE Z KOBIETĄ NIOSĄCA KOROMYSŁO, Polska, Kraków, po 1963
230.00 złCZTERY WIDELCZYKI KOKTAJLOWE Z KOBIETĄ NIOSĄCA KOROMYSŁO, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 3, waga 16 g, dł. 10 cm
Puncowanie: w owalu K, głowa kobiety w chuście, 3; FHJ