Wyświetlanie 18241–18255 z 18280 wyników
Malarz polski, pocz, XX w.
2,300.00 złNieznany Artysta
345.00 złJohann Heinrich Ramberg
345.00 złCache-pôt
6,900.00 złMiśnia, Saksonia, po 1860
2,300.00 złMordant del et sc.
345.00 złWizytownik
1,725.00 złSzczenię jamnika
2,300.00 złLampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
2,875.00 złLampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
Fajans, malatury podszkliwne; wys. 27 cm
Znakowany kobaltem podszkliwnie: przekreślone S pod koroną.
Stan zachowania: naprawa ucha.
Skaczące konie
1,104.00 złPara neorokokowych wilków kominkowych
5,750.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
1,725.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
Metal platerowany; 13,7 x 10,4 x 8,5 cm
Znakowana: w owalu: B. HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA |w prostokącie MET| 745
Kubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
460.00 złKubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
Srebro pr. 1; waga 75g.; wys. 8,4 cm
Sygnowany: w kartuszu głowa Minerwy z cyfrą 1
Zefiryn Ćwikliński
3,450.00 złKasper Pochwalski
3,220.00 zł