Wyświetlanie 16396–16410 z 18278 wyników
12 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, złotnik BW, po 1931
1,725.00 zł12 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, złotnik BW, po 1931
NÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931
460.00 złNÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931
KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, po 1946
690.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, po 1946
KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
575.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
Puncowanie: w rombie BF, w prostokącie J FRAGET, w rombie BF
FIGURA SŁONIA, pocz. XX w.
1,035.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
10,030.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
FLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
920.00 złFLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
Szkło przezroczyste, bezbarwne, szlifowane, korek szklany, oprawa złota, próba 583, wys. 11 cm
na korku wygrawerowany napis: SOUVENIR
Puncowanie: w owalu liść dębu
069. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złIgnatz WALSCH
172.00 złIgnatz WALSCH
Stanisław DYBOWSKI
2,070.00 złStanisław DYBOWSKI
GOSPODARSTWO POD ŚNIEGIEM
Gwasz, papier; 32,5 x 42 cn
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski _
Stanisław JAKUBOWSKI
172.00 złStanisław JAKUBOWSKI
DREWNIANE CHATY
St Jakubowski
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złStanisław DYBOWSKI
2,875.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 zł