Knut Bernhard Norman

1,265.00

Pejzaż włoski z miastem nad zatoką i łodziami rybackimi

Olej, płótno; 42 x 62,5 cm
Sygnowany l.d.: KNUT NORMAN

SKU: 360595 Kategorie: ,