Abraham de SMIDT

1,610.00

Michell Pass, 1865

Akwarela, tusz, papier; 28,2 x 37,2 cm
Sygnowany l.d.: A. DE SMIDT | MICHELL PASS | July 1865
Biografia artysty przy poz. nr 95.   Obraz przedstawia drogę przez przełęcz Michell, wybudowaną w roku 1848 przez Andrewa Geddesa Baina oraz jego syna Thomasa.

SKU: 360596 Kategorie: ,