1,610.00 zł
Michell Pass, 1865
Akwarela, tusz, papier; 28,2 x 37,2 cm
Sygnowany l.d.: A. DE SMIDT | MICHELL PASS | July 1865
Biografia artysty przy poz. nr 95. Obraz przedstawia drogę przez przełęcz Michell, wybudowaną w roku 1848 przez Andrewa Geddesa Baina oraz jego syna Thomasa.