Jaroslav Haąa

1,150.00

Portret malarza Antonina Slavička

Olej, blacha miedziana; 9,8 x 5,7 cm (owal)
Sygnowany p.d.: HaąaJaroslav
Na odwrocie napis: Ant. Slaviček | slavný maliř český | HaąaJaroslav
Malarz czeski. Malował pejzaże czeskie i palestyńskie oraz portrety.
Antonin Slaviček (1870-1910) – czeski malarz – pejzażysta.

SKU: 360597 Kategorie: ,