Wyświetlanie 5941–5955 z 6001 wyników
Christo STEFANOFF-MENDOLY
8,050.00 złChristo STEFANOFF-MENDOLY
AKT KOBIETY Z ZIELONĄ DRAPERIĄ, 1936
Olej, tektura; 120 x 99 cm
Sygnowany p.g.: G. Mendoly | 1936
Gustaw PILLATI
5,750.00 złGustaw PILLATI
MĘŻCZYZNA PRZY STRAGANIE
Olej, płótno;
80 x 50,5 cm
Sygnowany p. d.: G. Pillati
Zygmunt JÓZEFCZYK
16,100.00 złZygmunt JÓZEFCZYK
KONNI DRUŻBOWIE W KRAKOWSKICH STROJACH, 1924
Olej, płótno 95 x 121 cm,
Sygnowany l.d.: Z. Józefczyk 24
Na odwrocie nalepka salonu dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego, Kraków św. Jana 3 z opisem pracy
Zenobiusz PODUSZKO
2,173.00 złZenobiusz PODUSZKO
PEJZAŻ Z TOPOLAMI I SŁONECZNIKAMI
Olej, płótno na tekturze; 33 x 39,5 cm
Sygnowany p.d.: ZPoduszko
SZCZYPCE DO CUKRU, Austria, 1803
460.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Austria, 1803
SZCZYPCE DO CUKRU, Austria, Wiedeń, po 1872
460.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Austria, Wiedeń, po 1872
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1931
517.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1931
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ
402.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ
LASKA SECESYJNA, Niemcy, ok. 1900
575.00 złLASKA SECESYJNA, Niemcy, ok. 1900
CB
Piotr STACHIEWICZ
4,025.00 złPiotr STACHIEWICZ
MATKA BOSKA ZIELNA
Węgiel, papier; 58 x 37 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: P.STACHIEWICZ.
005. Antoni TRZESZCZKOWSKI
2,500.00 złIKONKA, ZAŚNIĘCIE MARII, Rosja, Moskwa, Aleksiej W. Stiepanow, 1887
1,840.00 złIKONKA, ZAŚNIĘCIE MARII, Rosja, Moskwa, Aleksiej W. Stiepanow, 1887
Tempera, deska, okład srebrny (próba 84), złocony; 5,5 x 4,5 cm (owal)
Zawieszka
Puncowanie: w prostokącie: 84, św. Jerzy, BC – monogram probierza Wiktora Sawinkowa; w prostokącie: 84, św. Jerzy, HK – monogram probierza N. Korbickiego; dwukrotnie w prostokącie monogram złotnika AC
ŁYŻKA Z MONOGRAMEM J.Z., Rzeszów, 1816
345.00 złŁYŻKA Z MONOGRAMEM J.Z., Rzeszów, 1816
Srebro, próba 13, waga 59 g, dł. 21,3 cm
Puncowany: znak probierni rzeszowskie: owal podzielony na trzy części z wpisaną cyfrą 13 otoczony przez datę roczną 1816, nad owalem D2; w kartuszu monogram: HE | R; znak zwolnienia od podatku: w owalu D2 | F
239. PARA LICHTARZY DWUŚWIECOWYCH, Włochy, Vercelli, 1944-1968
2,500.00 zł239. PARA LICHTARZY DWUŚWIECOWYCH, Włochy, Vercelli, 1944-1968
Srebro, próba 800, waga 589 g, wys. 16 cm
Półplastyczne dekoracja florealna, u nasady trzonu cztery rumaki, ramiona w formie liści
Puncowanie: w rombie 84VC; w owalu 800; znak wytwórcy
Tadeusz KANTOR
3,612.00 złTadeusz KANTOR
BEZ TYTUŁU, 1947
Tusz, piórko, papier; 14,5 x 14 cm
Sygnowany p.d.: Tadeusz Kantor 1947
Na plecach na pis ołówkiem: Szkic rzeźby | Tadeusza Kantora | dostałem od niego | w 1947 r. podpis nieczytelny