LASKA SECESYJNA, Niemcy, ok. 1900

575.00

    • Trzon drewniany, toczony, czerniony; rączka srebrna, próba 800, dł. 87 cm

    • Na rączce wyryty monogram

CB

    Puncowanie: korona; 800; koło z gwiazdką

Stan zachowania: wgniecenie