Wyświetlanie 5926–5940 z 6001 wyników
Henryk Albin TOMASZEWSKI
1,725.00 złHenryk Albin TOMASZEWSKI
KOMPOZYCJA ORGANICZNA
Szkło żaroodporne, wolnokształtowane na gorąco, przezroczyste i mleczne; wys. 55 cm
Zygmunt JÓZEFCZYK
1,853.00 złORZEŁ PAŃSTWOWY wz. 27
115.00 złORZEŁ WOJSKOWY DO CZAPKI, wz. 19
172.00 złORZEŁ WOJSKOWY DO CZAPKI, wz. 19
Mosiądz (cienka blaszka), głęboka kontra, słupek, nakrętka; 62 x 42 mm
FIGURKA ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO, XVIII w.
2,875.00 złJózef GRACZYŃSKI
2,185.00 złJózef GRACZYŃSKI
PROJEKT PLAKATU
Akwarela, karton; 37 x 57 cm
Sygnowany p.d.: JÓZEF GRACZYŃSKI.
Praca dwustronna, na odwrocie pejzaż leśny
Jan LEBENSTEIN
2,300.00 złJan LEBENSTEIN
AFFRONTEMENT, 1973
Litografia barwa, papier; 50 x 69 cm w świetle ramy
Numerowany i sygnowany ołówkiem p.d.: 63/100 Lebestein 73
Henryk Albin TOMASZEWSKI
2,300.00 złHenryk Albin TOMASZEWSKI
KOMPOZYCJA ORGANICZNA
Szkło żaroodporne, wolnokształtowane na gorąco; 44 x 78 x 33 cm
Henryk Albin TOMASZEWSKI
KOMPOZYCJA ORGANICZNA
Szkło żaroodporne, wolnokształtowane na gorąco; wys. 59 cm
PORTRET KOBIETY W CZARNEJ SUKNI, ok. 1880
3,450.00 złPORTRET KOBIETY W CZARNEJ SUKNI, ok. 1880
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 65,5 x 50 cm
Sygnowany p.d. : G. K (…)
Na odwrocie, na krośnie pieczęć: DRGM III 91
Jan LEBENSTEIN
1,725.00 złJan LEBENSTEIN
Z CYKLU FOLWARK ZWIERZĘCY, 1974
Litografia barwna, papier; 49,5 x 70,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowana i numerowana ołówkiem l.d.: 69/100, p.d.: Lebenstein 74
232. SZTUĆCE DO RYB, Niemcy, ok. 1880
800.00 złJan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 zł