IKONKA, ZAŚNIĘCIE MARII, Rosja, Moskwa, Aleksiej W. Stiepanow, 1887

1,840.00

Tempera, deska, okład srebrny (próba 84), złocony; 5,5 x 4,5 cm (owal)
Zawieszka
Puncowanie: w prostokącie: 84, św. Jerzy, BC – monogram probierza Wiktora Sawinkowa; w prostokącie: 84, św. Jerzy, HK – monogram probierza N. Korbickiego; dwukrotnie w prostokącie monogram złotnika AC