Wyświetlanie 5896–5910 z 6008 wyników
8. Włodzimierz NAŁĘCZ
45,000.00 złWacław PAWLISZAK
13,800.00 złWacław PAWLISZAK
POTYCZKA HUSARII Z TURKAMI, ok. 1895
Ołówek, akwarela, papier; 31 x 46,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: WPYasieńczyk
Na odwrocie oprawy napis: Malował Pawliszak | kupiony od autora
KRZYŻ WALECZNYCH, wz. 1944
517.00 złSZABLA PARADNA OFICERSKA, NRD, 3 ćw. XX w.
747.00 złSZABLA PARADNA OFICERSKA, NRD, 3 ćw. XX w.
ZESTAW KIELISZKÓW W ETUI, Austro-Węgry, po 1872
1,150.00 złZESTAW KIELISZKÓW W ETUI, Austro-Węgry, po 1872
Srebro, próba 3, wewnątrz złocone; waga 460 g; wys. 11,3 cm
Puncowane: główka Diany z cyfrą 3; monogram złotnika AS
Pudełko
TACKA, Polska, Warszawa, XX w.
402.00 złTACKA, Polska, Warszawa, XX w.
057B. Josef Helmut SCHILHABEL
1,250.00 złTheodore MÜLLER
1,725.00 złTheodore MÜLLER
PEJZAŻ GóRSKI, 1863
Olej, deska; 21 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: Th. Muller 1863
Na odwrocie nalepka z napisem piórem: Morgen am Vier(…)dstette | See | Das Grü(…)
ŁOPATKA DO SARDYNEK, Rosja, Petersburg, Aleksandr Kacz, po 1865
345.00 złŁOPATKA DO SARDYNEK, Rosja, Petersburg, Aleksandr Kacz, po 1865
DZWONEK DO SAŃ LUB POWOZU, ROSJA, XIX w.
920.00 złDZWONEK DO SAŃ LUB POWOZU, ROSJA, XIX w.
Brąz, wys. 9,5 cm, śr. 10 cm
Na obrzeżu napis cyrylicą.
Josef KOUDELKA
2,700.00 złJosef KOUDELKA
DZIEWCZYNA W MORAWSKIM STROJU
J Koudelka
ORZEŁ WOJSKOWY DO CZAPKI wz. 19
517.00 złORZEŁ WOJSKOWY DO CZAPKI wz. 19
Miedź srebrzona; 61 x 40 mm
Kontra, ułamane elementy mocujące
CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.
3,000.00 złCUKIERNICA, 2 poł. XIX w.
Srebro, próba 750, wewnątrz złocone; waga 275 g; 13 x 17 x 12,5 cm
Puncowanie: 750, wyryte K
TACKA NA WIZYTÓWKI, Anglia, Sheffield, Walker & Hall, 1857
2,600.00 złTACKA NA WIZYTÓWKI, Anglia, Sheffield, Walker & Hall, 1857
Srebro, próba sterling, waga 568 g, wys. 2,5 cm, śr. 26 cm
Na trzech nóżkach
Puncowanie: W&H; korona; lew kroczący; O
321. KOMPLET DO KAWY, Wietnam, 2 poł. XX w.
2,000.00 zł