Wyświetlanie 5986–6000 z 6001 wyników
WLASTIMIL HOFMAN
12,000.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
3,450.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
WIDOK Z OKNA SALONU PĄGOWSKICH NA NIEMIECKIE CIĘŻARÓWKI STOJĄCE PRZED RATUSZEM, 1942
STANISŁAW PODGÓRSKI
11,500.00 zł222. IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 4. ćw. XIX w.
2,000.00 zł222. IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 4. ćw. XIX w.
Tempera, deska, złocenie; 36,3 x 21,8 cm
LACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
5,750.00 złLEVKOVITCH Leon (ur.1936)
3,680.00 złCYKOWSKI Kazimierz (1896 – 1983)
6,325.00 złSHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)
6,900.00 złSHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)
POLOWANIE PAR FORCE
POPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
5,348.00 złPOPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
alabaster (rzeźba) i żółty marmur (podstawa), brąz patynowany;
wys. 30 cm
Znakowana: ryte cyfry 1120 | S […]
289. LUSTRO W STYLU LUDWIKA XV, Francja, 4. ćw. XIX w.
400.00 złCHRZAN Jan (1905 – 1993)
1,150.00 złCHRZAN Jan (1905 – 1993)
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI
Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
NOAKOWSKI Stanisław (1867 – 1928)
3,450.00 złKAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952r.)
1,380.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
115,000.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
KOBIETA Z KOSZEM
Olej, płótno; 90 x 72 cm
Sygnowany l.d. wzdłuż krawędzi: JMalczewski
Stan zachowania: obraz po konserwacji
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Adama Konopackiego.
Cache-pôt
6,900.00 zł