Christo STEFANOFF-MENDOLY

8,050.00

AKT KOBIETY Z ZIELONĄ DRAPERIĄ, 1936
Olej, tektura; 120 x 99 cm
Sygnowany p.g.: G. Mendoly | 1936

Christo STEFANOFF-MENDOLY

1898-1966

Malarz pochodzenia bułgarskiego, studiował na Akademii Krakowskiej.