Wyświetlanie 5671–5685 z 6010 wyników
228A. BEDUIN, Austria, Wiedeń, Goldscheider, k. XIX w.
2,000.00 zł228A. BEDUIN, Austria, Wiedeń, Goldscheider, k. XIX w.
Terakota, barwna polichromia, wys. 74 cm
181. Christophe Gabriel ALLEGRAIN
3,000.00 zł020. Franciszek SIEDLECKI
8,400.00 złOGRODNICZKA, Niemcy, Volkstedt, Rudolstadt, pocz.XX w.
920.00 złOGRODNICZKA, Niemcy, Volkstedt, Rudolstadt, pocz.XX w.
Figurka, porcelana, kobalt podszkliwny, złocenia, wys. 19,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: pod koroną para liter R i data 1762
Stanisław ZAWADZKI
18,538.72 złIKONA GREKOKATOLICKA, NARODZINY MARII, Wschodnia Polska, XVIII w.
1,380.00 złIKONA GREKOKATOLICKA, NARODZINY MARII, Wschodnia Polska, XVIII w.
Olej, deska; 35 x 25,5 cm (owal)
PUDERNICZKA, ok. 1930
345.00 złTALERZ Z SERWISU PRUSKIEGO, Niemcy, Berlin, KPM, 1902
1,035.00 złTALERZ Z SERWISU PRUSKIEGO, Niemcy, Berlin, KPM, 1902
Porcelana, relief neuosier czerwona farba, złocenie, śr. 24,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, niebieski nadruk naszkliwny: pod koroną monogram WR nad datą 1902 – monogram WilhelmaII; czerwonym drukiem: jabłko królewskie nad literami KPM
Stan zachowania: dwie szczerbki na krawędzi
POCAŁUNEK, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1924
3,392.00 złPOCAŁUNEK, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1924
Model Richard Aigner, 1913
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 25,5, podstawa 10,8 x 9,3 cm
Sygnowany zielenia chromu druk podszkliwny: korona | Rosenthal | SELB-BAVARIA; wyciskiem: RICHARD AIGNER MÜNCHEN
MLECZNIK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
345.00 złWAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, 1 poł. XX w.
287.00 złWAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, 1 poł. XX w.
Porcelana, czerwona farba naszkliwna,złocenia,wys. 24 cm
Sygnowany ideogramami chińskimi
390. STOLIK POMOCNICZY W TRADYCJI LUDWIKA FILIPA, Niemcy, Berlin, ok. 1860
2,000.00 zł390. STOLIK POMOCNICZY W TRADYCJI LUDWIKA FILIPA, Niemcy, Berlin, ok. 1860
Masyw, sosna, świerk, mahoń, fornir mahoń; 65 x 66 x 56 cm
SEKRETARZYK SKŁADANY, Polska, ok. 1930
3,000.00 złSEKRETARZYK SKŁADANY, Polska, ok. 1930
Masyw: sosna, fornir: mahoń, jawor; mosiądz (zawiasy) 72 x 57 x 60 (po rozłożeniu 114 x 60) cm
Wincenty WODZINOWSKI
5,750.00 złWincenty WODZINOWSKI
KRAKOWIANKI
Olej, tektura; 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: W. WODZINOWSKI
KRZYŻ WALECZNYCH wz. 1944
230.00 zł