TALERZ Z SERWISU PRUSKIEGO, Niemcy, Berlin, KPM, 1902

1,035.00

Porcelana, relief neuosier czerwona farba, złocenie, śr. 24,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, niebieski nadruk naszkliwny: pod koroną monogram WR nad datą 1902 – monogram WilhelmaII; czerwonym drukiem: jabłko królewskie nad literami KPM

Stan zachowania: dwie szczerbki na krawędzi